Enter code Log in
Nabídka pro firmy

COMPANY

Nabídka pro jednotlivce

PERSON

Nabídka pro lektory

LECTOR

E-360° feedback

A virtual tool that is used to evaluate employees through the eyes of colleagues, superiors and subordinates, and one that provides valuable information about an employee’s work potential.

This is an effective tool in managing employee performance and an effective method for helping their development. It results in an automatic report with remarks and graphs that can be supplemented with the interpretation of a psychologist.

We presently carry out e-360° feedback at a range of companies with significant shares in the Czech and foreign markets. We administer the project for the employees of company branches in the Czech Republic, Germany, Great Britain, Russia and Slovakia.

Skupinová zpráva

Nabízíme skupinové zprávy, ve kterých lze přehledně vyčíst výsledky například jednotlivých oddělení. Dále nabízíme možnost porovnání jednotlivých skupin v rámci společnosti nebo i v odvětví, v horizontu několika let, díky standardizovaným kompetenčním modelům.

Vlastní design v našem virtuální prostředí

Rádi Vám přizpůsobíme virtuální prostředí na míru tak, aby bylo pro uživatele přehledné a orientovali se v něm stejně pohodlně, jako v domácím prostředí Vaší společnosti včetně vašeho loga a barvy.

Srovnávací zprávy

Chcete zjistit, zda u hodnoceného došlo ke změně po určitém časovém odstupu? Vytvoření srovnávací zpráva pro nás není překážkou. Náš systém umožňuje vytvořit srovnání výsledků v libovolném časovém horizontu.

Ukázka rozvojového plánu

Služby navíc


Konzultace

Nezbytnou součástí před spuštěním procesu hodnocení je konzultace s odborníkem. Konzultace zahrnuje nastavení kompetenčních modelů, úvodní workshop pro hodnotitele a jiné.

Zpětná vazba s koučem

Po dokončení hodnocení doporučujeme zpětnou vazbu s odborníkem, ať už individuální či skupinovou. Tato zpětná vazba slouží ke konzultaci výsledků a nastavení rozvojového plánu.

Vlastní administrativa

MotivP nabízí zákazníkům vlastní administrativu a mít tak přehled o stavu celého procesu hodnocení kdekoliv a kdykoliv.V současnosti realizujeme e-360° zpětnou vazbu u řady společností s výrazným podílem na českém i zahraničním trhu. Projekt administrujeme pro zaměstnance firemních poboček nejen v České republice, ale i v Německu, Velké Británii, Rusku a Slovensku.


Zaujal Vás tento produkt? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás :

Šárka Moravcová
+420 777 668 479
sarka.moravcova@motivp.com

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.