Enter code Log in
 
Sedmá skupina cílevědomého koučinku

Otevírá se sedmá skupina cílevědomého koučinku pod vedením F. Hroníka

Pro velký zájem se otevírá v pořadí již sedmá skupina cílevědomého koučinku v Praze pod vedením PhDr. Františka Hroníka. Ačkoliv je u nás v České republice mnoho koučů nabízejících své kurzy a sezení, tak „škola koučinku Motivu P“ je jedinečná tím, že se zaměřuje přímo na cíl a jeho uvědomění. Koučink je čistě účelový a není považován za žádný směr životní filozofie. Zkušení koučové mají zkušenosti s vedením skupinového a individuálního sezení z oblastí, jako jsou management a business.

Kognitivně behaviorální psychologie je s koučinkem úzce propojena 

Oblíbený cílevědomý koučink je velice úzce spjat z kognitivně behaviorální psychologií profesora Aarona Becka. Jedná se o známý a rozšířený psychologický a terapeutický směr, avšak koučink je zaměřen čistě na budoucnost a nikoliv na minulost. Není to metoda, ale uvědomování si svých pochybností, myšlenek a cílů. Je vhodný především pro ty, kteří mají praxi s prací s lidmi nebo pro všechny se zkušenostmi na manažerských pozicích. Dále se koučink věnuje logoterapii a existenciální analýze Viktora Frankla. Rozdíl mezi terapií a koučinkem je značný, terapie řeší spíše problémy, koučování podporuje rozvoj různých talentů, zajímavých příležitostí a pozitivního přemýšlení. Pod vedením doktora Hroníka zjistíte, jak využít maximálně svůj potenciál, jak lépe zvládat své úkoly a kvalitně vést tým lidí, rovněž se naučíte koučování sebe i druhých a nahlédnete na lidské chování a prožitky z jiného úhlu.

Jak probíhá kurz cílevědomého koučinku?

Celý výcvik trvá dva roky a obsahuje 18 dní prezenčního výcviku. Během studia jsou k dispozici virtuální kurzy a videa na webových stránkách motivp.com a především rozsáhlá praxe ve formě sdílených kazuistik. Cílevědomý koučink je akreditován u MŠMT (č. j. MSMT-9833/2014-1/362) v rozsahu 145 hodin. Připravte se na témata, jako jsou behaviorální přístup a budování vztahu, kognitivní metody a vyhodnocování efektivity, kognitivní rozměr a transakční analýza, osobnost kouče a hraniční situace, logoterapeutický rozměr a další. Na konci výuky složíte závěrečnou zkoušku a předložíte dvě kompletní a tři částečné kazuistiky koučování. Sedmá skupina v Praze bude otevřena v březnu, v září se chystá otevření osmé skupiny v Brně.

Kontakt: Marta Maráková (Domanská) +420 777 668 476, marta.domanska@motivp.com

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com