Enter code Log in
londyn

Na nedávné konferenci Rozdíl je v leadershipu vystoupil zahraniční host - profesor Stephen Palmer. Představil nám na ní nejnovější trendy ze světa leadershipu a koučinku a podepřel je čerstvými světovými průzkumy. Společně pak s Františkem Hroníkem také pokřtil jeho nově přeloženou knihu Kognitivně behaviorální koučink v praxi.

Naše spolupráce s tak významnou osobností koučinku, jakou bezesporu Stephen Palmer je, však nebyla od počátku tak snadná a příznivá, jak by se mohlo z předchozích řádků zdát. Nejprve jsme museli vyhovět jeho zvláštním požadavkům, například trval na vypnutých kamerách během jeho vystoupení. Ale nakonec jsme si získali jeho důvěru natolik, že nám ještě před zahájením konference natáčení jeho příspěvku povolil a naznačil nám dokonce možnost další spolupráce.

Celkově profesionální přístup agentury MotivP na něj udělal tak dobrý dojem, že se rozhodl naši další spolupráci ještě více prohloubit a osobně nás pozval do Londýna. Proto právě teď odlétáme na natáčení konference Coaching at Work Annual Conference 2015.

Shlédnout krátký rozhovor s profesorem Stephenem Palmerem můžete zde.

Koupit si novou knihu Kognitivně behaviorální koučink v praxi můžete zde.

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com