Enter code Log in
 
Fotky jsou minulostí, Motiv P žije video produkcí!

Motiv P zajišťuje profesionální video produkci

Na naší 11. Firemní konferenci se představilo mnoho významných hostů v hledišti i na pódiu: v rytmu tance nám své pojetí firemní kultury představil František Hroník (Motiv P), Simona Kijonková (Zásilkovna), Ivana Molnárová (Profesia.sk), Jiří Hlavenka (Kiwi), František Grasl (Tech Data Distribution), Richard Austen (MOL), Pavel Kysilka (6D Academy), Olga Afansjeva (GoodAI), Daniel Franc (Google), Marek Orko Vácha (Kněz), Eliška Hašková Coolidge (americká prezidentská kancelář) a Aleš Herman (Ikem).

Všechna inspirativní vystoupení vám přiblížíme prostřednictvím video záznamů, které pochází přímo z dílny naší moderní video produkce. Motiv P totiž disponuje nejmodernější technikou, jež byla klíčovým faktorem pro hladký a reprezentativní průběh celé konference. Tuto techniku si nyní můžete objednat i vy!

Poskytujeme zajištění audia, videa a projekce od začátku, až do konce. Dlouhodobě zajišťujeme živé vstupy z kongresů, konferencí, přednášek, firemních eventů a teambuildingů, živé live přenosy, streamy, profesionální střih a finální úpravu videí. Speciální službou našeho produkčního týmu je Filmový teambuilding, který rádi uzpůsobíme na míru vaši firmě, dokážeme vám vytvořit i podnikový videoklip či osobní videovizitku.

V technickém vybavení nemáme žádné limity. Zárukou kvality je špičkové technické zázemí a naši kreativní profesionálové - marketingový ředitel Martin Jelínek a vedoucí video produkce Nicol Ven. S profesionální video tvorbou máme mnohaleté zkušenosti, na našem webu MotivP Talks najdete více než 3000 videí.

A navíc, vaši zakázku zajistíme i administrativně, od počáteční registrace uživatelů, až po finální prezentaci videa prostřednictvím webu Motiv P Talks.

Fotky jsou minulostí, Motiv P žije video produkcí!

 

Martin Jelínek
+420 777 668 475

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com