Enter code Log in
Business english

Vzdělávací agentura MotivP právě rozšířila svou nabídku populárních virtuálních kurzů. Nový projekt Business English je určen především každému, kdo se chce učit angličtinu kdekoliv a kdykoliv, levně, ale zároveň kvalitně.

New Business English

Angličtina je stále obchodním jazykem č.1. Takže pokud chcete začít s jeho osvojením, nyní je ten správný čas začít. Online angličtina Business English od známé brněnské agentury MotivP vás naučí efektivně konverzovat, prezentovat, telefonovat i psát e-maily. Toto řešení je jiné, než na které jste byli doposud zvyklí. Kombinuje totiž to nejlepší z prezenčních kurzů a zároveň využívá výhody moderního virtuálního online vzdělávání. Díky vysoce intuitivnímu multimediálnímu rozhraní, v kterém Business English probíhá, můžete svůj kurz doslova přizpůsobit svým potřebám a možnostem. Kurzem vás bude provázet profesionální lektor a výklad bude odpovídat spuštěné interaktivní prezentaci. Tato audio-vizuální kombinace prohlubuje paměťovou stopu diváka a dokáže skvěle zaujmout. Angličtina se tak pro vás stane hrou.


Přehledná nabídka

Virtuální kurzy Business English můžete zakoupit buď jako jeden kompletní soubor, nebo si můžete vybrat vlastní kombinaci ze čtyř jednotlivých modulů: Presentations, Telephoning, Meetings a Conversation.

Online kurz Business English – Presentations obsahuje celkem 15 lekcí, v rámci kterých se naučíte vhodné fráze k zahájení prezentace, odpovídání na otázky, prezentování čísel a grafů, zdůraznění nejdůležitějších bodů, shrnutí tématu a dalším souvisejícím situacím.

Online kurz Business English – Telephoning se také skládá z 15 lekcí a jsou v něm shrnuty fráze, které je dobré znát například při přijímaní hovorů, domlouvání schůzek, zvládání námitek, oslovování druhých a vedení konferenčních hovorů.

Online kurz Business English – Meetings čítá 15 lekcí, ve kterých se naučíte fráze potřebné při domlouvání schůzek, vysvětlování, vyjádření (ne)souhlasu, vyjednávání a dosahování kompromisu.

Online kurz Business English – Conversation obsahuje celkem 19 lekcí, které jsou zaměřeny na problematiku představování, rozloučení, small talk, rozhovoru o zaměstnání/podnikání či nabídku pomoci.


Úspora času a bezkonkurenční cena

Virtuální kurzy jsou dnes velmi oblíbené u studentů, zaměstnanců i zaměstnavatelů. A proč? Protože v sobě kombinují spoustu výhod a benefitů. Především je to úspora času a peněz. Nemusíte se nikam složitě dopravovat, nemusíte na nikoho čekat a ani jinak se přizpůsobovat. Nevznikají vám zbytečné náklady, ani časové prostoje. Virtuální kurz běží online v internetovém prohlížeči, takže ho spustíte rychle, kdykoliv a odkudkoliv, kde je internetové připojení. Nejste omezováni, můžete si jej spustit a zastavit kdy chcete, opakovat a přeskočit v obsahu z jedné části na druhou. Organizaci a tempo kurzu si tedy určujete sami podle sebe. Díky bezpečnému a velmi jednoduchému způsobu platby bankovním převodem, si můžete kurz Business English zakoupit doslova ihned a začít se tak vzdělávat okamžitě.

Více o virtuálním kurzu s testováním Business English ZDE.


Vytvoření kurzu Business English je spolufinancován z ESF a státního rozpočtu ČR v rámci projektu „Vytvoření e-learningu pro výuku business angličtiny pro počítače a mobilní aplikace pro účastníky dalšího vzdělávání JMK“ č. CZ.1.07/3.2.04 /05.0090


Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com