Enter code Log in
 
Agentura Motiv P pořádala 11. Firemní konferenci

Pozvání přijalo mnoho inspirativních řečníků, ale také významných účastníků v hledišti. V rytmu tance nám své pojetí firemní kultury představil František Hroník - MotivP, Simona Kijonková - Zásilkovna, Ivana Molnárová - Profesia.sk, Jiří Hlavenka - Kiwi, František Grasl - Tech Data Distribution, Richard Austen - MOL, Pavel Kysilka - 6D Academy, Olga Afansjeva - GoodAI, Daniel Franc - Google, Marek Orko Vácha - Kněz, Eliška Hašková Coolidge - americká prezidentská kancelář a Aleš Herman - Ikem. Jednotlivé příspěvky pak získali zpětnou vazbu přímo od PhDr. Františka Hroníka, jednoho z největších odborníků na psychologie práce u nás a na Slovensku.

Z celé akce si návštěvníci odnesli nejen nové poznatky, jak zlepšit svou vlastní Firemní kulturu, ale také příležitost k navázání nových kontaktů a případné další spolupráce. Vzniklo zde prostředí k dokonalému networkingu. Setkání se účastnili zástupci společností z různých odvětví odborné působnosti, naskytla se tak možnost získání nového business partnera i z takových oblastí, které jste dosud považovali za nemožné. Pro návštěvníky v hledišti se nově naskytla jedinečná možnost představit, jak vypadá právě jejich firemní kultura v krátkém medailonku. Firemní kultura na nás tak dýchala za všech stran.

Poselství našich Konferencí je ukryto nejen ve firemním vzdělání, ale také v navázání zcela nových kontaktů a spolupráce. Přijďte i vy zažít naši další, již 12. Firemní konferenci, s podtitulem KRÁSNÉ CHYBY. Konference tentokrát potrvá dva dny a uskuteční se 23. - 24. listopadu v Brně!

Naučíte se, jak každou chybu proměnit v obohacení sebe sama a vašeho kolektivu. Na naší nové Konferenci vám ukážeme, jak ve firmě či organizaci nakládat s chybou, jak kolektiv učit sebevzdělávání a jak učit sebe sama. Potkáte se zde s krásnými lidmi, kteří činí krásné chyby. ZAREGISTROVAT SE.

Zajímá vás, jakou krásnou chybu nám prozradila Eliška Hašková Coolidge, Jiří Hlavenka, Daniel Franc a mnoho dalších? Sledujte Motiv P Talks.

 

Na Konferencích nesmí chybět ani knižní stánek našeho nakladatelství Motiv Press, na červnové Konferenci se stala, zcela jednoznačně, nejprodávanější knihou - Otočte Loď společně s pracovním sešitem Otočte svou Loď. Obě knihy nyní můžete objednat ve zvýhodněném balíčku - ZDE.

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com