Enter code Log in
 
Změňte ropný a plynárenský průmysl

Skupina MOL oznámila spuštění oceněných programů na hledání nových talentů Growww a Freshhh 2016, které jsou součástí její strategie hledání nejtalentovanějších odborníků z regionu a doplnění týmů jak v sídle společnosti, tak i v jejích pobočkách. Growww je jednoletý program pro absolventy, který nabízí jedinečnou příležitost začít mezinárodní kariéru a proniknout do jednoho z nejkomplexnějších odvětví. Kandidáti se na pozice Growww mohou přihlásit na www.molgroup.info/growww prostřednictvím sítě LinkedIn do 8. dubna. Tříčlenné týmy se rovněž nyní mohou registrovat do Freshhh, online soutěže ve formě hry určené pro studenty, kteří se o toto odvětví zajímají. Registrace je otevřena do 29. března na stránkách www.freshhh.net.

„Jsme nadšeni, že můžeme pokračovat v hledání mladých a ambiciózních absolventů prostřednictvím našich náborových programů pro talenty Growww a Freshhh. V roce 2016 s radostí oznamujeme, že vítězové soutěže Freshhh mají nyní také možnost začít pracovat ve Skupině MOL. Programem Growww nabízíme absolventům příležitost získat mnoho znalostí a skutečně ovlivnit tento průmysl. Naši mentoři pomohou mladým talentům stát se odborníky a naše školení jim pomohou osvojit si nové dovednosti. Growww není jen programem pro čerstvé absolventy, ale také příležitostí získat mezinárodní multidisciplinární pracovní zkušenosti v jednom z nejdůležitějších odvětví,” řekla Zdravka Demeter Bubalo, viceprezidentka pro lidské zdroje Skupiny MOL.

VIDEO:MOL Group FRESHHH 2016 Competition


Program Growww nabízí absolventům více než 170 pozic v rámci celé skupiny v oborech, jako je strojírenství, ekonomie, IT, přírodní a společenské vědy. Pozice jsou otevřeny ve 13 zemích - v Maďarsku, Rakousku, Slovensku, Německu, Srbsku, Slovinsku, Pákistánu, Chorvatsku, Rumunsku, Bosně a Hercegovině, Itálii, Polsku a České republice. Mladí profesionálové se do programu Growww mohou hlásit až do 8. dubna na stránce Skupiny MOL na síti LinkedIn.

Zábavná simulační hra z ropného a plynárenského průmyslu, Freshhh, čeká na to, až v ní univerzitní studenti projeví znalosti v reálných situacích. Soutěž sestává ze tří kol; nejlepších pět týmů postoupí do živého finále pořádaného 25. května a utká se o cenu v hodnotě 25 000 euro a nabídku zaměstnání v mezinárodním týmu Skupiny MOL. Tomáš Pavlík, Operator Training System Engineer ve společnosti Slovnaft, členské společnosti Skupiny MOL, a někdejší finalista soutěže Freshhh 2008, o obou programech řekl toto: „Poté, co jsem dosáhl nejvyšší příčky v soutěži Freshhh, nabídli mi místo v programu Growww Skupiny MOL. Program Growww byl výborný zážitek, zvláště několikaměsíční práce na směny – to mi skutečně otevřelo oči a díky tomu dnes vím, jak to funguje ve skutečné rafinérii.”

Více informací o programu Growww naleznete na http://molgroup.info/en/growww

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com