Enter code Log in
 
Vieme, kto bude prednášať na HR days 2016. Ste zvedaví?

28. apríl 2016, Refinery Gallery, Bratislava je dátum a miesto 6. ročníka odborného veľtrhu HR days. Čo pripravili organizátori pre HR profesionálov tento rok?

Témy prednášok sa zameriavajú na manažment ľudských zdrojov vo výrobe a službách, ale aj na všeobecné otázky, ktoré zaujímajú HR komunitu na Slovensku. Odborný veľtrh bude tematicky rozdelený do 1 všeobecného streamu a 2 tematických blokov, z ktorých si návštevníci vyberú podľa vlastných preferencií.

O zaujímavých spíkrov na HR days 2016 nebude núdza. Medzi prvými prednášajúcimi vystúpi Marcela Macová (Dapro Consulting) s aktuálnou témou Monitorovanie zamestnancov na pracovisku. V bloku zameranom na HR vo výrobe, návštevníkom priblížia Annamária Marcinová a Miroslava Remenárová (CRH Slovensko) problematiku Employer Branding v čase Rebrandingu. Rovnako pútavú prednášku s názvom Zásady správneho offer management odprezentuje spíker Miroslav Garaj (Grafton recruiment). Peter Varmuža (YEME: Plnochutné potraviny) vysvetlí publiku, prečo Váš zamestnanec = Vaša tvár. Do zákulisia ľudských zdrojov v Medusa Group dovolia nahliadnuť Juraj Chromiak a Igor Urbanič v prednáške Ako sa varí v našej HR kuchyni. Program HR days 2016 zahŕňa celkovo 21 prednášok v 3 tematických blokoch.

Cena vstupenky je 149 € bez DPH a okrem prednášok zahŕňa aj tlačené materiály k prednáškam, obed, občerstvenie počas celého veľtrhu a parkovanie v areáli Refinery Galery. Návštevníkov HR days 2016 čakajú aj workshopy, inšpirácie od vystavovateľov a už tradične uvoľnená atmosféra vhodná na networking.


Viac informácií o HR days 2016

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com