Enter code Log in
 
Seznamte se s Filipem

Mobil zvoní, ve schránce se vrší jede e-mail za druhým a diář praská ve švech. Znáte to. Najít v takovém dnu klidnou chvíli není jen tak. Ani minutka nesmí přijít nazmar. Rozhodnete se otevřít online testování, kterému se chcete věnovat následující dvě hodiny, a najednou se objeví na obrazovce zpráva Error. Co teď? Čas budete mít až pozítří, a než se dovoláte na technickou podporu bude hodina pryč a beztak se nic nevyřeší, říkáte si. Mýlka! S naším Filipem se vám tohle nikdy nemůže stát.

Představujeme vám Filipa, nejnovější systém, který umožňuje rychlejší a přehlednější komunikaci pro všechny zákazníky MotivuP.

Snažíme se neustále hledat cesty, jak jít našim zákazníkům vstříc. Víme, že každý má jiné potřeby a preference. Ať už svůj dotaz pošlete e-mailem, zatelefonujete nebo se ozvete skrze chat, jde nám o to, aby se k vám dostala odpověď na vaši otázku co nejrychleji. Realita dříve byla mnohdy taková, že s vámi pokaždé hovořil někdo jiný, jeden se odkazoval na druhého a čekali jste na odpověď i několik dní. Nechtěli jsme jít cestou typické zákaznické podpory, a proto jsme se rozhodli vytvořit Filipa.

Filip je fiktivní postava, která zastupuje MotivP. Dalo by se říci, že je to člověk i robot zároveň. Jedná se o kombinaci interního systému, do kterého ukládáme všechny informace, a člověka z masa a kostí, který tyto informace komunikuje navenek.

Jakmile se přihlásíte do kurzu nebo si zakoupíte náš produkt, Filip vám zašle uvítací email s informacemi a zeptá se, jestli potřebujete s něčím pomoct. Dá vám na sebe telefon a nabídne možnost chatování přes Facebook Messenger. Kdykoliv si nebudete s něčím vědět rady, můžete se na něj obrátit a on vám ihned odpoví. Nejste si vy, nebo vaši zaměstnanci jistí, kdy a kde se koná váš kurz nebo vám nefungují přihlašovací údaje? Žádný problém. Filip je vám stále k dispozici.

Vytvořili jsme takovou podporu, která se zákazníkům líbí, nás baví a pomáhá nám utřídit si informace. Je rychlá a efektivní. Z pouhé myšlenky udělat věci jinak se Filip stal naší konkurenční výhodou.

  Jaké jsou jeho hlavní výhody?

  1. Můžete se ho zeptat na cokoliv.
  2. V pracovních dnech od 8:00 do 17:00 reaguje okamžitě.
  3. Komunikujete pouze s jednou osobou. 

Žádný zmatek ve jménech.

  1. Ušetří vám čas.
  2. Zvládá skvěle administraci a kamarádí s GDPR.

 

Zkuste mu zavolat: zavolat +420 773 911 999 

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com