Enter code Log in
 
První "milion" získal Ruda z Ostravy

Dnes je to přesně 6 let, kdy Ruda z Ostravy nahrál video a dal ho na web… Možná si říkáte: “No a co?” Výjimečné na tom ovšem bylo, že právě toto video dosáhlo jako první v České republice 1 000 000 zhlédnutí. I tohle byl jeden ze signálů, že nejen svět hudby, ale i svět videí se mění. V této době jsme se totiž začali dívat online.

Tento trend jsme předvídali a již o několik let dříve jsme začali tvořit virtuální kurzy, které nejsou na nosičích CD, DVD nebo VHS. Od roku 2010 se mnohé změnilo, nicméně myšlenka zůstává stejná; tvořit efektivní vzdělávání s maximální přidanou hodnotou! Na svém “kontě” máme přes 80 kurzů, které vás provedou populárními tématy jako efektivní komunikace nebo situační leadership. V současnosti jsme připravili novou sérii zákonných školení, které seznámí vaše nové i stávající zaměstnance s bezpečností práce a požární ochranou nebo školením řidičů. Ani technologicky nezůstáváme pozadu a i naše virtuální kurzy jsou v HD rozlišení.

Ruda z Ostravy, který nás k této aktualitě inspiroval navštívil i naši konferenci (že by mu právě toto vystoupení přineslo milion zhlédnutí?;-)). Na rozhovor se můžete podívat ZDEAni co se konferencí týče, nezůstáváme stát na místě a už pro vás chystáme desátý ročník manažerské konference s názvem “Střelba na pohyblivý cíl” (která se uskuteční 9. června v Praze). Pokud se ve vašem pomyslném hledáčku inspirace tato konference ještě neobjevila, je na čase se podívat na úžasné řečníky, kteří se s námi podělí o spoustu zajímavých informací ZDE.


 

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com