Enter code Log in
 
PMF – Galavečer Setkání personalistů a manažerů 2019

Letošní již třináctý ročník Galavečeru Setkání personalistů a manažerů se uskutečnil ve čtvrtek 17. ledna v Anežském klášteře na Starém Městě v Praze. A protože naše agentura Motiv P je mediálním partnerem této akce, vydali jsme na místo konání také my.

Jak už jsem zmínila, naše agentura je primárně mediálním partnerem akce, takže naším hlavním cílem bylo zprostředkovat případným zájemcům, kteří se na akci nemohli dostavit osobně, alespoň živé internetové vysílání programu přímo ze sálu.

Asi v 18:15 celá akce vypukla. Do celého programu nás uvedli manželé Lébrovi se svým houslovým vystoupením se skladbami například světoznámého hudebního skladatele Antonia Vivaldiho. 

Tím hlavním bodem celého večera však byl ale moderovaný rozhovor, vedený panem Richardem Dobešem, s ředitelem Pražské ZOO Miroslavem Bobkem a výkonnou ředitelkou neziskové organizace UNICEF Pavlou Gamba. 

Ve zhruba 50 minutovém bloku plném otázek a odpovědí jsme se od ředitele Zoologické zahrady Bobka dozvěděli například, jak se k práci v ZOO dostal, jak se liší mylné představy o práci se zvířaty se skutečnou realitou, k čemu ZOO v minulosti sloužila nebo dokonce, které zvíře je veřejností nejvíce sponzorované. O málo vážnější témata poté na scénu přicházela od výkonné ředitelky UNICEF Pavly Gamby, která vysvětlovala financování organizace, popisovala těžké začátky humanitární pomoci v zaminované Kambodži nebo vyprávěla historku o nebezpečně vyhroceném natáčení pro Českou televizi v Africe. Obecenstvo se tak mělo možnost dozvědět spoustu nových informací, inspirovat se, popřemýšlet nad různými tématy nebo se i dobře pobavit a zasmát, například při zmínce o pandích bobcích. 

Nakonec rozhovoru nás ještě oba ředitelé nalákali na akce, které ve svých firmách plánují na následující rok a jako malé zpestření vylosovali nakonec zástupci partnerské společnosti Edenred jednoho šťastlivce, který získal výhru v podobě benefitové karty.

Pokud budete mít zájem, celý záznam vysílání naleznete na našem Facebookovém profilu MotivP Talks.

Kamila Krupová

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com