Enter code Log in
 
Konference “rychlokvaška”? U MotivuP NE!

Poslední dobou je stále větší důraz kladen na sdílení informací. Je to vcelku přirozené… Proč totiž opakovat chyby, kterých se již dopustili jiní, popř. proč se neinspirovat u těch úspěšných. Na druhé straně se vzrůstající poptávkou po tzv. networkingu, knowledge managementu, information sharingu, best practises a spoustě dalších názvů, (které logicky napovídají, “odkud vítr fouká”,) vzrůstá i důležitost otázky, jak kvalitní konference, panelové diskuze a setkání jsou. Na MotivuP velmi často dostáváme otázku, v čem je naše konference jiná. To, že máme Františka Hroníka, odborníka v oblasti HR, inspirativní osobnost a skvělého manažera, není třeba zdůrazňovat, co ale nemusí být na první pohled tak patrné je, že nad vznikem konferencí přemýšlíme! A to často velmi detailně…

Abychom Vás motivovali ke čtení, a výzkumy jasně dokazují, že texty, které jsou dělené odrážkami, zvyšují engagement čtenáře, rozhodli jsme se pro inovaci. V několika bodech vám proto představíme hlavní přidanou hodnotu účasti na konferenci MotivuP. 

  • Potkáte se s řečníky, kteří mají výsledky - na některých konferencích se bohužel setkáváme s řečníky, jejichž - řekněme taktně - forma prezentace převyšuje obsah. To, že je někdo energický a dokáže v nás vyvolat emoci, je skvělé, na tom se asi shodneme. Občas se nám ale stává to, že se nedíváme za úsměv a prezentační dovednosti k výsledkům! Co jiného totiž mluví o úspěšnosti projektu než výsledky… Proto se snažíme řečníky vždy důkladně “prolustrovat”. Pomyslně přivřené dveře pak mají ti, kteří svůj business představují jako bombu, nicméně ta bomba tu “tiká” týden, popř. je dlouhodobě ve výrazné ztrátě apod..
  • Potkáte se s řečníky z různých oblastí - stejně jako na výsledky, se zaměřujeme i na to, aby konference propojila leckdy naprosto odlišné světy úspěšných lidí. Na naší konferenci se tak nepotkáte jen s HRisty a řediteli. Do teď vzpomínáme na přednášku profesora Hilského, předního českého odborníka na anglickou literaturu a překladatele Shakespearova díla, který vystoupil na manažerské konferenci 2015 Rozdíl je v leadershipu. Jeho přednáška o králi Learovi jako leaderovi neměla jen rozměr toho, že jsme poznali tuto literální postavu, ale zároveň jsme si mohli uvědomit, že každý se ocitáme v některých situacích “v kůži” tohoto literárního velikána (PODÍVAT SE: http://www.motivp.com/shop/recnici/martin-hilsky).
  • Zveme vás na konferenci MotivuP, ne na přednášku jednoho řečníka - další vizí, která nás v pořádání konferencí odlišuje je to, že se nesnažíme vybrat jedno až dvě velká jména a ta prezentovat. Ba naopak… Informace vám zcela cíleně poskytujeme postupně, abychom měli možnost detailně rozpracovat celou koncepci. A ta se samozřejmě netýká jen řečníků, ale i výběru místa, popř. večerního programu apod.
  • Inovujeme s ohledem na tradici - konference už pořádáme pěknou řádku let (konkrétně 9), a to dvakrát ročně (letní manažerská a podzimní HR konference). Za takovou dobu už je pěkná výzva nezajet do “pohodlných vyjetých kolejí”. Z velké části díky Martinu Jelínkovi (Řediteli marketingu a “konferenčnímu guru”) se nám to daří! Jsme si vědomi toho, že jsme spojeni s určitým stylem, kterého se dlouhodobě držíme, nicméně inovujeme a přemýšlíme co by se dalo zlepšit. Takže na nejbližší konferenci s tématem Střelba na pohyblivý cíl (ODKAZ: http://www.motivp.com/shop/konference/Strelba-na-pohyblivy-cil-Konference-MotivP ) 
  • Zdarma sdílíme informace z konferencí - prioritou pro nás rovněž je sdílení informací. Natáčíme příspěvky nejen z našich konferencí, ale i ze spousty dalších. To nám dává možnost kvalitativně a kvantitativně porovnávat a hodnotit. Proto také víme, co jsou naše přednosti! Více než 3 000 videí, které jsme s naším projektem MotivP TALKS pořídily, najdete ZDE: http://www.motivp.com/talks/ . 
  • Úspěšnost měříme podle toho, jak se lidé vracejí - často se lidé ptají, a nejen u konferencí, ale i dalších našich produktů, jak měříme úspěšnost… Kdyby to ovšem bylo tak jednoduché! Samozřejmě se ptáme na zpětnou vazbu a prostor pro zlepšení, nicméně nakonec tím nejlepším výsledkem je pro nás opakovaná účast manažerů a HRistů. Někteří vytrvalci to s námi “táhnou” od samého začátku. Další pozitivní zprávou pro nás je také to, že lákáme úspěšné řečníky. U některých konferencí se totiž stává, že nafouknutá bublina po prvním ročníku splaskne, a to nejen na straně účastníků, ale i přednášejících.

Pokud jste dočetli až sem a máte chuť si přečíst něco dál, je to pro nás zpráva o tom, že autorka článku si zaslouží svůj honorář. U článků to je totiž podobně jako u konferencí, cílem spokojený účastník, tedy čtenář;-) 

Těšit se na vás také budeme u další příležitosti manažerské konference Střelba na pohyblivý cíl, která se uskuteční v Praze 9. června 2016. Věřte, že si jako obvykle dáváme záležet a hlaste se již teď (ODKAZ: http://www.motivp.com/shop/konference/Strelba-na-pohyblivy-cil-Konference-MotivP )… A s tím zbytkem se nechte ještě chvíli překvapit:-)

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com