Enter code Log in
 
Jak oslovujeme řečníky na konference MotivP

Na každé konferenci MotivP se objeví několik zajímavých řečníků. Někdy jde o jména, která jsou v byznysu známá, jindy dáváme účastníkům možnost poznat někoho, o kom se příliš nemluví. Vždy ale vybíráme osobnosti, jež mají k tématu co říct a mají nás čím inspirovat.

Na výběru řečníků na konference se v MotivP podílí všichni. Každý může přijít s nápadem, pak se ale o dotyčném člověku společně bavíme a hledáme všechny možné informace, abychom se ujistili, že je to ten pravý. Na rozdíl od jiných pořadatelů konferencí si řečníky vybíráme opravdu pečlivě nejen s ohledem na jejich současné výsledky, ale i na budoucnost.

Naši řečníci jsou úspěšní dlouhodobě

Spousta pořadatelů konferencí si prostě pozve člověka, který je aktuálně úspěšný nebo se o něm hodně mluví. Jenže když se o něj začnete zajímat za dva či tři roky, zjistíte, že už jeho firma ani neexistuje. Konference MotivP jsou o dlouhodobé inspiraci a fungování a s ohledem na tento princip jsou voleni také řečníci. Není důležité, kolik toho o sobě napovídají a jak působí, rozhodující jsou skutečné výsledky. A přesně tohle my doopravdy zkoumáme.

A kdo bude na letošní konferenci?

Již 12. ročník konference MotivP s tématem JAK JINAK se blíží. Uskuteční se v 7. 6. v Praze. Zajímá vás, jaká jména se objeví mezi řečníky této konference? Upřímně daleko důležitější než řečníci je samotné téma konference. Pokud se ale přesto nechcete nechat překvapit, některá jména jsou již známá. 

A můžete se těšit na spoustu dalších podobně inspirativních lidí. Řečníky vybíráme velmi pečlivě. Mluvit na konferenci MotivP je svým způsobem čest, jíž se nedostane každému.

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com