Enter code Log in
 
Jak Jinak? Správnou cestou k cíli…

Pracujete v manažerské pozici, plníte postupně své cíle, ovšem cesta se vám zdá krkolomná a zdlouhavá? Třeba se nejedná pouze o pocit, ale realitu. Možná vám pouze chybí dostatek nápadů motivačních triků a zkrátka alternativ, jež vás dovedou k cíli mnohem pohodlnější cestou. I vaši zaměstnanci se mohou na pracovišti cítit lépe a podávat lepší výkony. Jak na to? Jinak! A kde to zjistit? Na konferenci společnosti MotivP s názvem Jak Jinak, již si představíme.

Na tradiční model konference zapomeňte

Dívali jste se někdy na obrázky z nějaké konference a poutače, které jasně ukazovaly harmonogram od A až po Z? Možná jste si řekli, že bude celý průběh akce precizně naplánovaný, ale nejspíše vás leták nezaujal. Jak Jinak je konferencí, na kterou se můžete těšit, protože s momentem překvapení v pozitivním slova smyslu se stoprocentně setkáte. Postupem času se dozvíte nenásilnou formou spousty praktických tipů, které se při byznysu uplatňují. Konference bývá přirovnávána k fotbalovému zápasu. Pokud chcete vidět Messiho, který dá v utkání 3 góly, pak jdete na utkání Barcelony. Předem nicméně nikdy nevíte, co uvidíte. O to více budete potěšení, když se mu tento kousek podaří. Takový pocit budete mít i z konference.

Spousty příkladů přímo z praxe

Čerpání teorie je pro posluchače nudné a většinou bezvýsledné. Pokud ale slyší fungování modelů přímo z praxe, situace se obratem mění. A co takové přestávky? Jsou-li využité maximálně prakticky, kdy se setkáte s inspirativními osobnostmi, není co řešit!

Jak jsou vybíráni řečníci na konference MotivP

Na každé konferenci MotivP se objeví několik zajímavých řečníků. “Někdy jde o jména, která jsou v byznysu známá, jindy dáváme účastníkům možnost poznat někoho, o kom se příliš nemluví. Vždy ale vybíráme osobnosti, jež mají k tématu co říct a mají nás čím inspirovat,” říká Martin Jelínek, marketingový ředitel.

Na výběru řečníků na konference se v MotivP podílejí všichni. Každý může přijít s nápadem, pak se ale o dotyčném člověku společně baví a hledají všechny možné informace, aby se ujistili, že je to ten pravý. Na rozdíl od jiných pořadatelů konferencí si řečníky vybírají opravdu pečlivě nejen s ohledem na jejich současné výsledky, ale i na budoucnost.

Řečníci jsou úspěšní dlouhodobě

Spousta pořadatelů konferencí si prostě pozve člověka, který je aktuálně úspěšný nebo se o něm hodně mluví. Jenže když se o něj začnete zajímat za dva či tři roky, zjistíte, že už jeho firma ani neexistuje. Konference MotivP jsou o dlouhodobé inspiraci a fungování a s ohledem na tento princip jsou voleni také řečníci. Není důležité, kolik toho o sobě napovídají a jak působí, rozhodující jsou skutečné výsledky. A přesně tohle v MotivP doopravdy zkoumají.

A kdo bude na letošní konferenci?

Již 12. ročník konference MotivP s tématem JAK JINAK se blíží. Uskuteční se v 7. 6. v Praze. Zajímá vás, jaká jména se objeví mezi řečníky této konference? Upřímně daleko důležitější než řečníci je samotné téma konference. Pokud se ale přesto nechcete nechat překvapit, některá jména jsou již známá. Najdete je na webu události.

A můžete se těšit na spoustu dalších podobně inspirativních lidí. “Jak již bylo řečeno, řečníky vybíráme velmi pečlivě. Mluvit na konferenci MotivP je svým způsobem čest, jíž se nedostane každému,” dodává Martin Jelínek.

 

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com