Enter code Log in
 
František Hroník promluví o škole koučinku v Ostravě

Letošní konference Koučink v praxi s názvem Partnerstvím k rozvoji Vás vyvede z míry. A to v dobrém slova smyslu. Paleta řečníků je pestrá a témata přednášek zajímavá. Víte, jakou roli hrají při koučování metafora, koně, provázek, imaginace, spirálová dynamika či nenásilná komunikace? To vše se dozvíte během již páté konference organizované Asociací integrativních koučů, která se bude konat 10.-11.11. v Ostravě. Kromě těchto netradičních přístupů se však konference zaměří i na klasický přístup ke koučinku, o kterém promluví zkušený odborník a inspirativní řečník František Hroník.

Pokud tedy máte zájem stát se profesionálním a cílevědomým koučem, pak si nenechejte ujít příležitost vyslechnout si jeho přednášku. František Hroník Vám v ní představí základy koučování a předá své vědomosti nasbírané během dlouhé a úspěšné kariéry. Vysvětlí, že MotivP ke koučování nepřistupuje jako k životní filosofii nebo ideologii. Ale naopak ji vnímá jako efektivní metodu, díky které se účastníci učí aktivovat potenciály druhých tak, aby na sebe mohli pohlédnout z různých úhlů.

MotivP již pátým rokem pořádá kurz Cílevědomý kouč, který provází účastníky po dobu dvou let a pomáhá jim získat potřebné koučovací dovednosti. Naše společnost má mimo jiné bohaté zkušenosti s individuálním a skupinovým koučinkem, které uplatňuje v malých i velkých firmách. Cílem přednášky Františka Hroníka tak bude předat účastníkům cenné know-how získané během stovek hodin koučování. Pokud chcete dobře vést lidi, ale nevíte, jak začít, nebo se chcete zlepšit v tom, co děláte, přijeďte se podívat. Dozvíte se, jak se z Vás může stát skvělý kouč a jak můžete využít Váš potenciál. Za MotivP se na Vás už těšíme.

Pokud se chcete dozvědět více o naší škole koučinku, můžete si o ní přečíst zde.

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com