Enter code Log in
 
Expedice Sněžka

Expedice Sněžka

Pro někoho mohou být podzimní měsíce ve znamení únavy a pochmurné nálady, zejména pro ty, kteří se netěší na blížící se zimu, která už je za rohem. Náš eventový tým se rozhodl, že s touto neveselou náladou zatočí a neupadne do zimního spánku! Nejvyšší hora České republiky - Sněžka (1603 m. n. m.) je v letním období vyhledávanou turistickou destinací, jaká je však tato hora v zimě? Jsme schopni zdolat tento vrchol a dovést do cíle skupinu národnostně smíšeného týmu (našeho klienta), kteří nikdy nebyli na horách i přesto, že v listopadu jsou lanovky mimo provoz? A jaké to asi je být zaměstnancem horské služby? Dokázali bychom vytvořit dokument o naší expedici?

Na tyto otázky jsme našli odpověď ihned! Tohle si nesmíme nechat ujít! Jdeme do toho!

snezka1

Naše expediční výprava odstartovala v Peci pod Sněžkou směrem k Obřímu dolu, kde jsme se posilnili typicky " krkonošskými specialitami" jakými je například kyselo a borůvkové knedlíky. O pár kilo těžší jsme se vydali na cestu do našeho prvního cíle a tím byla Luční bouda (1410 m. n. m.). Během cesty se počasí měnilo každou minutou a horský průvodce s námi ochotně sdílel zkušenosti ze své práce a naučil nás co dělat, když nás například zasype lavina a podobně.

snezka2

V odpoledních hodinách nás vřele přivítal personál na Luční boudě i místní pes Bernardýn. Protože jsme během cesty vydali spoustu energie, ihned jsme ji doplnili v místní restauraci a dopřáli si relaxaci v pivních lázních a v sauně. Tečkou prvního dne byla exkurze nejvýše položeného evropského pivovaru a posezení u vodních dýmek.

Druhý den ráno už první pohled z okna naznačoval, že cíl je nadosah! Závěrečné stoupání na vrchol Sněžky bylo pro všechny členy naší expedice nezapomenutelným zážitkem, především díky nízké oblačnosti, jsme měli možnost vidět okolí a pořídit nádherné fotografie. Dosažení cíle jsme oslavili přípitkem sektu, zahřáli jsme se čajem na poštovně a vydali jsme se zpět do Pece pod Sněžkou. Protože jsme byli plní dojmů a zážitků a nikomu z nás se nechtělo opustit skvělou atmosféru, která byla přítomna po celou dobu naší expedice, společně jsme tedy ještě povečeřeli a až poté jsme se vydali na cestu domů.

Sněžka je opravdu nádherná v každém ročním období! Všechny nás tato expedice chytila za srdce a zanechala v nás tolik krásných vzpomínek, že jsme se rozhodli v prosinci zdolat Klínovec a Boží Dar. A co vy? Troufáte si na to připojit se do naší expedice? Zdoláme společně pro někoho nepřekonatelný cíl? 

Neváhejte dlouho, opravdu to stojí za to!

Na společně zážitky s Vámi se těší Jana a celý eventový tým MotivP!
Jana.rozmahelova@motivp.com
+ 420 773 744 381

Ukázku z natočeného dokumentu můžete vidět zde:
http://www.motivp.com/shop/video/Expedice-Snezka

snezka3

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com