Enter code Log in
 
Výcvikový kurz: Cílevědomý koučink

Chtěli byste se stát koučem, ale nevíte, jak začít? Je těžké se v internetové záplavě různých nabídek zorientovat a najít zkušeného odborníka, který vás naučí, jak můžete sobě a ostatním být dobrým koučem. Z tohoto důvodu Motiv P vytvořil dvouletý kurz Cílevědomý kouč akreditovaný MŠMT, který už osmým rokem pomáhá lidem získat potřebné koučovací dovednosti. Kapacita kurzu se nám vždy velmi rychle naplní, proto dlouho neváhejte a přihlaste se ZDE.

Vycházíme z bohatých zkušeností s individuálním a skupinovým koučinkem. Koučink pro nás není životní filozofie ani ideologie, ale efektivní metoda, díky které se účastníci učí aktivovat potenciály druhých tak, aby na sebe mohli pohlédnout z různých úhlů. Program je zaměřen do oblasti byznysu a je určen pro osoby s manažerskou praxí a pro všechny ostatní, kteří pravidelně pracují s lidmi.

Výcvik vychází převážně z kognitivně-behaviorální psychologie a logoterapie, inspiruje se však také u existenciální analýzy a pozitivní psychologie. Je založený na stanovování krátkodobých cílů a pravidelném vyhodnocování výsledků. Během dvou let se koná 18 prezenčních přednášek v intervalu 2-3 měsíců. Mezidobí poskytuje lidem prostor pro aplikování naučených poznatků, osobní konzultaci, vypracování případových studií a assessmentů a sledování videí a virtuálních kurzů.

Lekce vedou lidé s rozsáhlou koučovací praxí a se zkušeností z byznysu. Můžete se těšit na odborníky jakými jsou František Hroník, Marie Pečená, Jiří Beran, Michael Chytrý a na mnoho dalších. Kurz, jehož se může zúčastnit maximálně 14 lidí, stojí 80 000 Kč bez DPH. Po absolvování obdrží účastník certifikát a bude zařazen do online databáze. Během dvou let intenzivního výcviku Vás naučíme, jak vést lidi, využít Váš potenciál a lépe zvládat úkoly. Nechceme jen předávat zkušenosti, ale chceme z Vás udělat skvělé kouče. Jdete do toho?

Přihlaště se ZDE. Vaše případné dotazy vám velmi ráda zodpoví náše Manažerka pro komunikaci:

Marta Maráková
marta.marakova@motivp.com
tel.: +420 777 668 476

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.