Enter code Log in
mensa

Zájmová skupina SIG Manager Mensy České republiky požádala PhDr. Františka Hroníka, aby jí v roli váženého hosta přednesl nové poznatky z oblasti moderního managementu. František pozvání přijal a od partnera akce Moravské zemské knihovny dostal k dispozici konferenční sál. Přednáška s názvem Kognitivně behaviorální přístup startuje již zítra ve čtvrtek 23.4. v 17 hodin v brněnské MZK. Chcete být u toho? Máte jedinečnou příležitost, posledních 12 volných míst věnoval SIG Manager prostřednictvím společnosti MotivP veřejnosti. A to ZDARMA!

Více informací a přihlašování na akci ZDE.


Sdružení Mensa České republiky je národní pobočkou mezinárodní nevládní organizace Mensa International. Cílem Mensy je využití inteligence ve prospěch lidstva.

SIG Manager je prostorem v rámci Mensy České republiky pro předávání zajímavých informací a zkušeností z oblasti managementu a budování osobnosti manažera. Pořádá pravidelné přednášky, přispívá do odborných časopisů a poskytuje členům e-reporting. Součástí aktivit zájmové skupiny je také spolupráce s renomovanými lektory a kouči, osobnostmi a firmami.


Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.