Enter code Log in
 
Rozvojový program Business Brunch 2019

 

V MotivuP jsme pro Vás připravili čerstvou nabídku nové série Business Brunchů! Vážíme se Vašeho času - aktivně pracujeme na neustálém zlepšování našich akcí tak, abyste si z každého Business Brunche mohli odnést co nejvíce poznatků, tipů a kontaktů. Proto bychom Vám rádi představili nová vylepšení, která pro vás na tento rok máme.

 

Co Vám série Business Brunchů 2018 všechno přinesla?

  • 4 témata
  • 6 měst
  • 96 hodin networkingu a vzdělávání

Jako vždy na našem webu najdete všechny záznamy a materiály, které jsou Vám k plné dispozici!

I s takovým úspěchem však rozhodně nespíme na vavřínech - připravili jsme pro Vás nová místa, nový program a především novou sérii MotivP Business Brunch. Na základě Vašich podnětů přicházíme s nabídkou 3 + 1 MotivP Business Brunch® pro zajištění většího komfortu a především zjednodušení administrace. Na videopozvánku se podívejte zde:

Exkluzivní nabídka: finanční výhodnost nabídky snad ani nutné dále rozvíjet, zkrátka Vám chceme poděkovat za podporu a usnadnit Vám cestu ke vzdělávání

Garance pohodlí: jediná přihláška, jediné kliknutí, jediná faktura. Už není nutné sledovat termíny pro přihlášení a opakovat stejný proces čtyřikrát ročně. Zajišťujeme premium péči – pohlídáme termín, upozorníme na nadcházející akci a postaráme se o to, aby se k Vám všechny důležité informace dostaly včas.

Šetříme čas: efektivní proces Vám zajistí více času, který budeme moci investovat jinde

Safe space: tento vstup je přenosný, a proto se nemusíte bát, pokud ještě nevíte, jestli budete mít 5. 12. volný den. Vždy můžete vstup delegovat na svého kolegu či kolegyni, nabídnout svému obchodnímu partneru nebo nám napište a nějak tuto situaci vyřešíme.

MotivP Business Brunch®
4x téma na rok 2019
Akce 3+1
Ušetřite

Cena
3160 Kč
2370 Kč
790 Kč

Vyberte své město a zaregistrujte se do komplexního rozvojového programu 3 + 1 MotivP Business Brunch®! Nabídka je platná pouze do 28.2.2019: zaregistrujte se ještě dnes a napište Filipovi (filip@motivp.com). Můžete pak mít volnou hlavu na své povinnosti a my za Vás všechno pohlídáme.

Neváhejte se o tuto příležitost podělit se svými kolegy, obchodními partnery nebo spolupracujícími organizacemi. Seberozvoj je klíčový nejen pro Vaše zaměstnance, ale také pro Vás!

Tak kde se setkáme poprvé?

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.