Enter code Log in
 
Představujeme nový inovativní přehrávač

Společnost MotivP právě spustila nový unikátní přehrávač videozáznamů. Čím se liší od běžného přehrávače? Již dříve mohli uživatelé využít inovativních prvků jako zrychlování či zpomalování tempa, přepínání mezi vysokou a nízkou kvalitou či poslechem ve formátu .mp3 a další. Nyní ale přichází se zcela novým přístupem! Videozáznam je přímo propojen s vloženou prezentací řečníka, mezi kterou si můžete libovolně přepínat. K tomu slouží ve spodní části zobrazené miniatury. Nechybí ale ani klasický posuvník, který vás v mžiku přepne na kteroukoli část videozáznamu. Aby se nový přehrávač líbil opravdu každému, přicházíme s naprostou novinkou - nastavením poměru velikosti videa a prezentace. Obraz si tedy můžete přizpůsobit přesně podle vašich potřeb, vše je příjemně intuitivní a přitom stále jednoduché. Přehrávač navíc pozná rychlost vašeho připojení k internetu a automaticky zvolí optimální kvalitu Vámi zobrazovaného videa.

"Inovace jsou klíčem k úspěchu, my jsme si toho dobře vědomi a proto věnujeme pozornost i progresivnímu vývoji vlastního unikátního přehrávače. Videozáznamy natáčíme naší technikou, sami je stříháme, vytváříme obsah, máme k dispozici svůj program i videoportál, na který vše nahráváme. Jdeme na to komplexně. To je naše inovace, v tom jsme lepší."

Martin Jelínek / marketingový ředitel

Chcete si nový přehrávač vyzkoušet? Právě teď můžete shlédnout ukázkové video se symbolickým názvem Být lepší...Nový přehrávač je intuitivní, přitom umožňuje pokročilé nastavení


Videa na MotivP.com jsou zdarma, děkujeme za podporu:

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.