Enter code Log in
 
Na volné noze - #2 MotivP LIVE

Velmi zajímavým hostem našeho druhého streamu #2 MotivP LIVE se stal Robert Vlach, specialista na utváření komunity pro freelancery. V současnosti vydal svou knižní novinku – Na volné noze, což je první kniha svého druhu od českého autora, jenž vznikla na základě mnohaletých zkušeností Roberta Vlacha. 


„Freelancer je profesionál, který je aktivní na volném trhu – nabízí služby a produkty. Typicky to dělá na své vlastní jméno a s jasně deklarovanou odborností a jasně definovaným produktem.“


Moderování streamu se znovu chopil náš marketingový ředitel Martin Jelínek a výsledkem je obsáhlý rozhovor, jenž proběhl ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Od Roberta Vlacha jsme se dozvěděli, jak vůbec kniha vznikla, charakterizovali jsme konkurenční prostředí českých freelancerů a také, jak začít a skutečně uspět v samotných začátcích práce na volné noze.

Věříme, že se náš stream stane velkou inspirací nejen pro freelancery, ale i pro všechny z vás, koho zajímá, jaké jsou hlavní předpoklady pro práci na volné noze a jaká je firemní kultura úspěšných freelancerů. Firemní kultura je také ústředním tématem naši 11. firemní konference, jenž se uskuteční 8. 6. 2017 v Praze.

Koupit knihu ZDE

Celý záznam a bonusová videa najdete na MotivP TALKS

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.