Enter code Log in
 
Kreativita a její rozvoj - NOVINKA!

Novinka z nakladatelství Motiv Press

Celý svět blázní po kreativitě! Mezi manažery se to jen hemží přebujelými řečmi o tom, jak je kreativita důležitá, jak otvíráme dveře inovacím, jak jenom díky novým nápadům vejdeme do třetího tisíciletí. Avšak… většina těch, kteří si na vizitku ke své funkci přidají slovíčko „creative“, zpravidla o kreativitě jako takové nemají nejmenší ponětí.

Kreativita a její rozvoj se pokouší kreativitu uchopit komplexněji. Jako něco, co má hlavu v oblacích ale nohy pevně na zemi. Kreativitu zde autor pojímá jako klíčovou kompetenci, která se projevuje jak v intrapersonální, tedy osobní rovině, tak v dimenzi sociální, mezilidské, metodologické a technické.

Autor Petr Žák v knize vymezil, co kreativita je a není, jak se dá rozvíjet, jaké jsou nejčastější bloky kreativity a jak je to vlastně s tím okřídleným klišé o mozkových hemisférách. A protože je kreativita výsostně praktickou záležitostí, čeká vás také více než stovka kreativních technik. Použijete je ve všech fázích kreativního řešení problému. Od analýzy přes zadání až po hledání nápadů a jejich vyhodnocování.

Nasaďte myslící klobouky, roztáhněte myšlenkové mapy, koukněte druhými brýlemi… vstupte do kreativního světa. Kreativitu zakoupíte prostřednictvím našeho nakladatelství MOTIV PRESS ZDE… poštovné je ZDARMA!

   

 

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.