Enter code Log in
 
Firemní kultura konference MotivP

I naše konference si za 12 let buduje specifickou firemní kulturu:

 

 

 

 

 

Dress Code

O oblečení to není! A my to víme již řádku let. Na konferencích MotivP informace o dress code není uvedena. Není to chyba, ale záměr... Prostě Vám věříme, že zvolíte nejvhodnější oděv.

A kdyby někdo chtěl přijít nahý, je to jen na něm. Pro tyto účely uvažujeme poprvé v historii o zřízení NUDA sektoru, kde by se naši vážení naháči mohli potkávat a sdílet své nuda-zážitky. I s touto inovací přicházíme jako první na světě!


 

Networking

Všimli jsme si, že řadu organizátorů konferencí z jiných oborů inspirovala filozofie MotivP, že byznys se nedělá na pódiu. Jsme moc rádi, že tuto myšlenku šíří a stává se tak standardem českých konferencí. Děkujeme.Konference je totiž o sdílení, ne o prodávání a PR prezentacích partnerů na pódiu. Využijte tak čas na konferenci jako prostředek k setkávání se s novými lidmi!

 

Řečníci

Na konferenci vystoupí přes deset řečníků, kteří Vám nabídnou rozdílný pohled na firemní kulturu. Jak to bylo u prezidentů Spojených států amerických? Jak to chodí ve start-upu? Inovativních a inspirativních myšlenek není nikdy dost, načerpejte je tak spolu s ostatními účastníky. Chtěli byste se podělit o firemní kulturu ve Vaší firmě? I zde je prostor! Staňte se na chvíli řečníkem a ukažte ostatním, jak to u Vás chodí!

 

Záznam

Věříme, že prezentace, kterou pro Vás sám řečník připraví, nejlépe ilustruje myšlenku, kterou chce sdělit. Klademe velký důraz na to, abyste viděli a slyšeli originál.

Abyste tento jedinečný okamžik nezapomněli, všechny přednášky nahráváme a zveřejňujeme na obsáhlém videoportálu MotivP.com.

 

Zasedací pořádek a VIP místa

Zasedací pořádek a VIP místa? Ne, u nás nic takového nenajdete. Každý host je pro nás Very Important Person, proto si může vybrat místo, které mu nejvíce vyhovuje. Bavit se s kýmkoli v místnosti rozhodně není zakázáno. Ba naopak, podporujeme přátelskou atmosféru. Na MotivuP se snažíme, aby se řečníci stali hosty a hosté diskutujícími. Pohodlně se usaďte, zanedlouho začínáme!

 

Jídlo a Pití

Abychom dokonale uspokojili Vaše potřeby, staráme se o pitný a stravovací režim všech zúčastněných. V případě, že cítíte lehkou únavu, jste srdečně zváni na vynikající kávu a skvělou knihu do literární kavárny MotivP. V rámci konference budete mít zajištěný teplý oběd, pokud Vás ale bude honit mlsná, nemusíte se bát! Po celou dobu konference bude připraven stůl s dobrotami, na které můžete kdykoliv zajít.


Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.