Enter code Log in
 
Akce 3+1 zdarma Business Brunch

MotivP Business Brunch® 3+1 zdarma

Jste příznivci našich oblíbených akcí Business Brunch? Pak vás potěší novinka, kterou pro vás na letošní rok máme. Naplánovali jsme čtyři akce během celého roku 2018, a pokud se budete chtít přijít podívat na všechny, budete mít vstup na jednu z nich zdarma.

MotivP Business Brunch® patří k našim nejoblíbenějším akcím. Jedná se o setkání personalistů, která, jak už napovídá název, probíhají ve velmi přátelském duchu. Vždy se na nich najde čas na kávu, dobré jídlo a popovídání si. Celým programem již tradičně provází sám František Hroník, zakladatel vzdělávací společnosti MotivP a uznávaný odborník na kognitivně behaviorální psychologii.

Letos otevíráme již 13. sezónu

Skutečně je tomu tak, Business Brunch® se koná již od února roku 2005 a proběhl už asi 270×. Za tu dobu si získal svou tradici, patří k nejnavštěvovanějším setkáním personalistů v ČR. Účastníci si obvykle pochvalují zejména otevřenou a přátelskou atmosféru, kterou můžete letos zažít i vy! Jako tradičně se uvidíme v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě, Plzni a Hradci Králové.

Ročně se na Business Brunch® přijde podívat téměř 2 000 lidí, což je jen další důkaz toho, že akce tohoto typu mají smysl. Nás to velmi těší, a proto pro vás letos máme novou nabídku 3+1 zdarma. Pokud se přihlásíte na všechny čtyři letošní akce Business Brunch®, zaplatíte jen za tři z nich a jednu budete mít zcela zdarma.

Jaká témata na rok 2018 chystáme?

Poprvé se uvidíme v březnu, kdy bude téma Mýty v psychologii a personalistice. Podíváme se na řadu špatných domněnek nejen ohledně multitaskingu, využívání lidského mozku a open space. V květnu se zaměříme na Jiný úhel pohledu na motivaci. Uvidíte, že motivaci lze postavit na něčem jiném než na notoricky známé Maslowově pyramidě. Zářijové téma pak zní Jaká jsou naše dilemata. Povíme si o tom, proč vlastně dilemata v životě i v organizaci potřebujeme. A nakonec se v prosinci podíváme na Vedení generací Y a Z, na to, zda je vůbec třeba brát ohled na generační rozdíly a jestli mladí skutečně tolik touží po zábavě a svobodě.

Chystáme pro vás spoustu doplňujících materiálů, MotivP Business Brunch® bude v roce 2018 ještě o kousek lepší. Tak neváhejte a zaregistrujte se rovnou na všechny čtyři termíny, ať máte jeden z nich zdarma.

Přihlásit se můžete na lucie.mareckova@motivp.com.

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.