Enter code Log in
 
Skupina MOL přijala 200 talentů do programu GROWWW

Skupina MOL, přední mezinárodní ropná a plynárenská společnost, nedávno přivítala čerstvě přijaté absolventy na startu jejich mezinárodní kariéry. Během dvoudenní zahajovací akce, která se konala v Záhřebu, se 200 absolventů mělo možnost seznámit s pozitivní energií Skupiny MOL. Skupina MOL spustila program GROWWW v roce 2007 a ten se ukázal jako skvělé řešení pro nacházení a přitahování talentů. Celkem bylo prostřednictvím programu přijato 1 770 absolventů, 83 % z nich ve společnosti stále pracuje. Programem usiluje Skupina MOL o rozvoj a udržení talentovaných absolventů pro své obchodní potřeby. Prostřednictvím oceňovaných náborových a rozvojových programů GROWWW, FRESHHH a UPPP se Skupina MOL a její členové stali jedněmi z nejatraktivnějších zaměstnavatelů v ropném a plynárenském sektoru.

"Každá cesta na vrchol začíná správnou volbou!"

motto GROWW

O programu GROWWW

V programu na novou generaci účastníků čekají výzvy z reálného života a mohou tak nastartovat svou mezinárodní kariéru u Skupiny MOL a spojit s ní své síly, aby společně utvářeli svět prostřednictvím ropného a plynárenského průmyslu.

GROWWW nabízí těm nejtalentovanějším jedinečný Business Education Program, v němž si budou moci vyzkoušet úkoly z reálného prostředí.

Od spuštění programu v roce 2007 nastoupilo do Skupiny MOL 1 770 GROWWWerů. Z nich 83 % ve společnosti stále pracuje a 37 % se dočkalo postupu na vyšší pozici.

Video na MotivP.com

Podívejte se na videozáznam vystoupení člena vedení představenstva skupiny MOL a zároveň předsedy představenstva a generálního ředitele Slovnaftu, pana Oszkára Világiho, které bylo součástí letošní manažerské konference Rozdíl je v leadershipu.

Oszkár Világi - Leader je vždy sám

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.