Enter code Log in
 
Rozhovor s Martinem Jelínkem o přípravách HR konference 2016

 

 

 

 

 

Martine, konference už se pomalu blíží, jak v MotivuP probíhají přípravy?

Přípravy jsou v plném proudu. Kromě odborného programu s řečníky chystáme také spoustu zábavy a lákavý večerní program, abyste si to užili a kromě nových vědomostí si odnesli z konference také skvělý zážitek. Můžete se možná divit, proč program už „nevisí“ na stránkách, ale přiznám se, že s tím rádi děláme tajnosti. Mohu snad jen prozradit, že si domů odnesete krom zmíněného zážitku tentokrát i něco „hmotného“ …

Takže program bude i letos jedním velkým překvapením? Necháte nás v nevědomosti?

Řeknu to takhle: Vždy připravujeme na konferenci večerní program a nikdy o něm nemluvíme.
Všichni stálí účastníci se na něj těší. Prostě nám zkuste věřit, že to bude stát za to! Vzpomeňte si na Orchestr jako Firma, Firma jako orchestr, kdy jsme pro Vás udělali řízenou zkoušku s uznávaným dirigentem, nebo na Knife management – kdy jsme se učili vařit od kuchařů z nejluxusnější restaurace v Brně. Možná si pamatujete i na Divadlo jedné revoluce, kde jste se dívali na divadelní představení a „porouchalo se světlo“ a najednou jste před sebou měli scénáře a začali jste hrát nejvýznamnější divadelní představení ve svém životě (já tam měl jednu větu a bylo to pro mě životní představení…).

To zní dobře. Ale alespoň některé řečníky byste nám už odtajnit mohl…

Máte pravdu. Pustím tedy pár informací takhle do éteru. Já se osobně těším na již tradiční duo „Chytrý Hroník“. Dita Stejskalová bude mluvit o tom, jak funguje sdílení informací v největší PR agentuře na světě. Jsou to kapacity v oboru, jsou ochotni sdílet informace, nepřijdou o svou konkurenční výhodu. Přijde mi, že toto téma řešíme napříč obory a pro nás je důležité přinést účastníkům inspiraci. Navíc musím opět zdůraznit, že naše konference spojuje dva světy, byznysový a nebyznysový, a přesto si zachovává vysokou odbornost všech svých přednášek.
Dalšími neméně důležitými řečníky jsou například Tomáš Šebek z Lékařů bez hranic, Eva Vacíková z FEI, Petra Trojanová z právní společnosti Rentsch Legal nebo Petr Porubský z Linky bezpečí.

Tak to se skutečně těším. Když mluvíte o odbornosti, bude letos opět probíhat v rámci konference i program odborný, tedy workshopy s profesionálními lektory?

Samozřejmě. To je tradice na naší HR konferenci a ani letos nebude chybět. Workshopy probíhají ve čtvrtek odpoledne v saloncích a osvědčilo se nám zapisování na jednotlivé workshopy až přímo na akci. Na výběr bude desítka odborných workshopů z různých oblastí. Věřím, že budete opět spokojeni.

To zní dobře. A bude vůbec na konferenci čas na kávu a setkání s kolegy a známými?

To se nebojte, nic není povinné a času bude dost. Kvalitní občerstvení a kávu bereme jako samozřejmost a vše do detailů plánujeme. Připravujeme pro vás i odpočinkovou kavárnu a prostoru pro výměnu kontaktů budete mít dostatek. Networking podporujeme na nejvyšší úrovni – tvoříme prostředí pro sdílení.

Řekněte mi, s kým se na této akci zhruba mohu setkat?

Je to akce primárně zacílená (jak už napovídá název HR konference) na pracovníky HR a také přednášky tomu obsahově odpovídají, ale nechodí tam jen oni. O různorodosti našich návštěvníků z hlediska oborů, ve kterých působí, svědčí i následující graf.
Celá akce je zaměřena multioborově, chceme, aby naše konference a i další eventy byly inspirací napříč obory a jak už jsem zmiňoval, usilujeme i o propojení a sdílení vědomostí mezi byznysovým a nebyznysovým světem. Zároveň toto propojování děláme na interních konferencích u klientů.

 

Graf HRK

 

Nalákal jste mne. Jak se na Vaši HR konferenci – Od sdělování ke sdílení – mohu přihlásit?

Na konferenci se můžete přihlásit přímo u mě v e-mailu: martin.jelinek@motivp.com nebo vyplněním formuláře ZDE na našem webu. Nyní dokonce platí slevová akce 1+1.

akce 1+1

 

Martine, děkuji vám za rozhovor a těším se na viděnou na Vaší konferenci.

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.