Enter code Log in
 
Q&A a Vy... jako virtuální redaktor!

Před několika lety se naši klienti a návštěvníci konferencí lehce podivili nad tím, že jsme přišli s online nástrojem pro pokládání dotazů. Dokonce kolovala fáma, že celá konference bude online… Nebyla. A také se nemění naše preference; na prvním místě jsou pro nás i tento rok na Konferenci MotivP "Střelba na pohyblivý cíl  otázky takříkajíc naživo! Vize, kterou máme s našimi Q&As je poněkud prostší:-) Umožnit Vám, našim čtenářům, divákům, zkrátka vám, kteří se o MotivP zajímáte, pokládat otázky i bez účasti na natáčených akcích a bez rozdílu, zda se jedná o naši konferenci nebo event jiného pořadatele.

 Jak to bude fungovat si uvedeme na konkrétním příkladu:

1. MotivP jede natočit inspirativní ráno, jehož hlavním hostem je Jaroslav Cerman v tématu "Nenávidíš? Ale kolik toho vlastně víš..” 

2. Vy, v aplikaci Q&As, položíte tomuto hostovi dotaz, na který byste rádi získali odpověď (http://www.motivp.com/QaA/jaroslav_cerman)

3. MotivP natočí s Jaroslavem Cermanem rozhovor a doručí odpověď na Vaši otázku přes video-portál MotivP TALKS… a možná sežene i autogram;-)

Právě za tímto účelem hledáme Vás, virtuální redaktory, kteří budou pokládat otázky milé, provokativní i záludné. A to nejen Jaroslavu Cermanovi, ale i dalším významným řečníkům… (na pokračování  se můžete těšit v druhé části článku;-) mezitím využijte příležitost k tomu, že se dozvíte více o naší červnové manažerské konferenci)

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.