Vložit kód Přihlásit se

Přidej se k nám! Pozice Technická podpora

Jsme přední poradenskou a vzdělávací společností s významným postavením na českém i slovenském trhu. Kvalitu našich produktů garantuje respektovaný odborník na psychologii práce a majitel společnosti František Hroník. Vysoká úroveň našich služeb je prověřena dvacetiletou prací a stovkami spokojených klientů. V současnosti hledáme posilu do našeho brněnského týmu na pozici Technická podpora. Více o firmě MotivuP a představení budoucích kolegů najdete zde.

NÁPLŇ PRÁCE:
- emailová a telefonická komunikace s účastníky školení a řešení jejich požadavků
- rozesílání přístupových údajů k online nástrojům
- práce s webovými stránkami - vkládání termínů akcí, kontrola správnosti přihlašování apod.
- účast na EVENTECH, které MotivP pořádá
- běžná operativa spojená s chodem kanceláře

POŽADAVKY:
- minimálně středoškolské vzdělání
- anglický jazyk na úrovní B2 výhodou
- výborné organizační schopnosti
- vynikající úroveň písemné komunikace
- flexibilita a otevřenost ke změně
- reprezentativní vystupování
- znalost HTML výhodou
- práce s excelem nutná

NABÍZÍME:
- možnost potkat se s osobnostmi českého businessu
- vtipný a přátelský kolektiv
- skvělý nadřízený (seznamte se s Martinem zde) a fajn kolega (seznamte se s Karlem zde)
- královský rozvoj osobních dovedností
- a spoustu dalších…

Pokud tě pozice zaujala, pošli nám prosím své CV emailem. Do předmětu zprávy uveď “Technická podpora”.

KONTAKT:

Pavlína Šprachtová
email: pavlina.sprachtova@motivp.com

Jak probíhá výběrové řízení?

MotivP
Životopis

Na tvé CV se velmi těšíme! Tak neváhej a pošli ho na emailovou adresu uvedenou u popisu pozice.

MotivP
Telefonní pohovor (5 - 10 minut)

Abychom měli příležitost tě lépe poznat a tys mohl lépe poznat nás, pobavíme se nejprve telefonicky. O čem? O tom, kdy se k nám můžeš připojit, co bys rád ve své práci našel a co bychom našli my v tobě... Potom osobnímu setkání nic nebrání!

MotivP
Pohovor nebo Assessment centrum (1 - 8 hodin)

Naší prací je výběr a rozvoj zaměstnanců - proto není lepší příležitost, jak se seznámit s tím, co děláme. Základem všeho je být sám sebou!

MotivP

Online testování (30 - 60 minut)

Online testování je jeden z našich nejvíce rostoucích produktů, a to díky své kvalitě! Zapoj se s námi do vývoje, vyplň testy a modelové situace a dej nám vědět, jaký z toho máš dojem. Na tvou reakci se těšíme.

MotivP
Rozhodnutí

Před námi je pak nelehký úkol vybrat toho nejvhodnějšího… Jde totiž o to, abys “sedl” pozici a pozice “sedla” tobě. V každém případě ti dáme vědět výsledek a zpětnou vazbu na tvé působení. S vybraným se potom pobavíme o podmínkách a uvítáme ho do týmu!

Aktuální volné pozice na MotivuP najdete zde

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com