Enter code Log in
 
Přemýšlíme v kontextu, přesahujeme, vnímáme souvislosti

My v MotivP si uvědomujeme, že HR je multidisciplinární. Proto se s Vámi budou na blížící se HR konferenci dělit o zkušenosti nejen lidé z HR, ale i generální ředitelé a lidé z jiných oborů, kteří Vás uvedou do svého strategického myšlení a jak se jim daří šířit jej napříč organizací. Jedním z nich je i Jiří Kůs, interdisciplinární člověk, který spojuje vzdálené světy. Na konferenci Vám mimo jiné prozradí, co ho vedlo k propojení psychologie a technologií.

Nezapomeňte také prosím, že každý z Vás účastníků bude mít možnost klást mu chytré otázky předem v aplikaci QaA nebo na místě a podělit se tak o svůj úhel pohledu.

Jiří Kůs

Je CEO ve společnosti nanoSPACE. Vystudoval průmyslovou energetiku a později i sociologii a psychologii. Přes 20 let působil v oboru průmyslové automatizace jako obchodní ředitel česko-italské společnosti. Je spoluzakladatelem firmy nanoSPACE a předsedou Asociace nanotechnologického průmyslu ČR, jejíž vznik inicioval. V České republice propaguje nanotechnologie a koncept Třetí průmyslové revoluce amerického ekonoma Jeremy Rifkina.


Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.