Enter code Log in
 
MotivP = Zdravá firma Mnozí z vás navštívili na konci roku 2015 naši akci Business Brunch, která se nesla v souladu s tradičním obdobím hojnosti, poněkud provokativní název "Zdravá firma”. Na této akci jsme se dozvěděli vtipnou formou mnoho informací; například to, že “emoce, může přinést nemoce” a nejlepší způsob, jak ji zahnat je, dát si dortík. Stejně tak jsme se ale na sebe dívali jako na tvůrce svých rozhodnutí a na toho, kdo je zodpovědný za svůj zdravotní stav… Věřím, že v mnohých z nás to spustilo spolu s novým rokem velkou motivaci, a už po sto sedmé jsme si řekli “teď udělám něco pro svoje zdraví!”. A jak to u nás dopadlo?

Nejde to vždy úplně podle plánu, nicméně se můžeme pochválit! Trénujeme na běh night run, který proběhne v Brně už 14. 5. 2016! Máme k dispozici svačinky plné vitamínů v podobě ovoce a zeleniny, které nám dodají spoustu energie. Stejně tak jsme na lednici umístili plakát, který nás informuje o tom, jaké potraviny jsou těmi nejvhodnějšími. Jsme nadšení a i ten občasný dortík si - s pár kilometry v nohách - hned odpustíme. A o tom to přece je; nechtít od sebe hned výkony hodné mistra světa a nevyčítat si každý kousek sladkého. Začali jsme postupnými krůčky, společně se podporujeme a chválíme:-)

Tímto vás také chceme vyzvat, připojte se k nám, buďte oním pomyslným ostrůvkem “pozitivní deviace” a “nakazte” i své kolegy zdravím!

Jak jsme my motiváci na pěti kilometrové trase dopadli, se s vámi podělíme v jedné z dalších aktualit... a určitě se můžete těšit i na ilustrační foto našeho úspěchu!:-)
Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.