Enter code Log in
 
Konference STRATEGICKÉ MYŠLENÍ 26.-27. listopadu v Brně

Hledání témat konferencí MotivP bereme vždy zodpovědně, díváme se prozíravě daleko za obzor všednosti a vybíráme jen taková, která Vás duševně obohatí a přinesou Vaší firmě prospěšnost a dlouhodobou prosperitu.

Proto bude podstata listopadové HR Konference o strategickém myšlení, nikoli jen o strategickém řízení. Smyslem úspěšné společnosti je, aby všichni lidé přemýšleli strategicky, nikoli jen top management. Potřebujeme, aby lidé přesahovali práh svého pracoviště, aby přemýšleli o svých úkolech z hlediska budoucího přínosu pro firmu.

Budeme se také dotýkat spolupráce generálních a personálních ředitelů. Toho, jakým způsobem je sdílena a naplňována strategie, jak se daří, aby všichni ve firmě přemýšleli strategicky, tj. viděli, co není bezprostředně vidět a všichni se vydali týmž směrem, každý s jinou odpovědností. Na naší konferenci vstřebáte zkušenosti, jak taková spolupráce funguje a jak úspěšné firmy v předstihu reagují na trendy na trhu práce, na nové výzvy. Budou tu jak ryze české a slovenské firmy, tak firmy, které jsou součástí obrovského mezinárodního koncernu.

Více informací o konferenci najdete: zde

 

Strategické myšlení

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.