Enter code Log in
 
Jak vidí František Hroník naši 11. HR Konferenci?

 

 

 

 

 


Jak vnímá František Hroník naši již 11. HR Konferenci s názvem Od sdělování ke sdílení, konanou 24. - 25. listopadu 2016 v našem mateřském městě, Brně?


Jak se termín konference blíží a začíná být aktuální, pokládají mu někteří přátelé z řad klientů otázky:

Proč jste si vybrali zrovna takové téma?
Co se tam dozvím nového?
Proč bych si měl vybrat právě Vaši konferenci?

Tyto otázky jsou vskutku nasnadě, když zajímavých konferencí je u nás i na Slovensku mnoho a člověk se jaksi nemůže "rozkrájet", aby byl všude. František se proto rozhodl Vám touto cestou na pár otázek odpovědět a sdílet s Vámi to, jak vidí letošní HR Konferenci on…

Františku, Proč jste zvolil právě téma "Od sdělování ke sdílení" a proč je podle Vás aktuální a důležité pro HR?

"Vnímám, že téma je aktuální, hodně aktuální. V situaci, kdy se organizační struktury zplošťují, více lidí je na horizontální úrovni, tak je nezbytné být nejen dobře informovaný, ale především sdílet napříč celou firmou, a samozřejmě v těch nejrůznějších týmech. Ve sdílení oproti sdělování je více emocí, více vzájemného propojení. Bez sdílení není možná synergie, předávání zkušeností, empowerment a mohli bychom pokračovat."

 Co se tam dozvíme a co přesně nám konference jako účastníkům přinese? 

"Budeme probírat sdílení ze všech stran. Budeme se věnovat metodám, technikám, nástrojům sdílení, především však tomu, jak podpořit ochotu sdílet. Dříve se velmi často říkalo, že ten, kdo má informace, má moc. Proto mnoho lidí nepouští informace, znalosti, zkušenosti, snaží se je chránit pro sebe, aby se cítili mocní. To však dnes neplatí až tak. Konkurenční výhodou je bezbariérové sdílení. Když se vrátím k otázce, tak účastníci získají konkrétní podněty, jak podporovat sdílení, budou si moci porovnat to, jak je to u nich v organizaci a jak k tomu přistupují jinde. Jinak konference sama o sobě je prostředím sdílení, které probíhá i spontánně. Řada účastníků si tak odnese, jak podpořit neformální sdílení. Na konferenci či organizaci totiž potřebujeme vytvořit prostředí, ve kterém sdílení probíhá samo, neformálně."

V čem bude HR Konference unikátní? 

"Právě neformální prostředí, ale také příspěvky z nejrůznějších oborů, včetně těch prvotně nekomerčních (např.medicína). Naše konference také vynikají sdílnou atmosférou od ráno až do pozdního večera. Hlavní unikátnost je však v propojeních, například technologií a motivace, filozofie či psychologie a byznysu, byznysového a nebyznysového světa."

Jak celá konference probíhá?

"Opakovaně slyšíme, že na konferencích jsou nejvíce důležité Coffee Breaky a obědy, kdy má účastník široký prostor pro výměnu zkušeností. My to víme. Naše přestávky včetně večerního program jsou propracované. Aby však přestávky byly inspirativní, potřebujeme mít před nimi zajímavé příspěvky a dobrou náladu. Na každou konferenci přinášíme nějaké překvapení, takže i letos se nechejte překvapit."

 

 

Pokud máte chuť sdílet s námi svůj čas a dozvědět se více o sdílení,
přijměte naše pozvání a staňte se účastníky na naší
11. HR konferenci.
Můžete využít akci 1+1.

Je to speciální cena pro zákazníky, kteří nám důvěřují, že i letos to bude stát za to!

Možnost přihlášení a více informací naleznete ZDE.

 

 

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.