Enter code Log in
 
Inspirujeme se: Exkurze do FEI

MotivP se inspiruje i u svých byznys partnerů. Náš tým podnikl další exkurzi, tentokráte do společnosti FEI Company, která se zabývá výrobou špičkových elektronových mikroskopů. Tady nám ochotně prozradili, jak pracují se zaujetím, jak přistupují k práci jako pomoci zákazníkům k dosahování jejich úspěchů či sledují, jak je napříč celého výrobního procesu zákazníci vnímají. To nám umožnilo podívat se stejnou věc novým pohledem, protože i my v MotivP říkáme, že "naší prací je Váš úspěch".

Během exkurze jsme se také dozvěděli, jak vzniká jeden z nejmodernějších přístrojů, který poptávají vyspělé organizace z celého světa.

Exkurze FEI

Více fotografií naleznete na našich facebookových stránkách zde.

FEI Company

Je největším světovým výrobcem elektronových mikroskopů. Zaujímá kolem 38% celého trhu. V brněnském CT parku sídlí jeho důležitá výrobní pobočka, ve které každý rok poskládá zhruba 300 specialistů na 500 elektronových mikroskopů. Cenové rozmezí těchto mikroskopů se pohybuje od 1.200.000,- Kč za nejjednodušší model, až po složitější s cenou okolo 100.000.000 ,- Kč. Cena pak samozřejmě odpovídá tomu, co dané zařízení umí. Odběrateli jsou technologické společnosti typu INTEL nebo AMD, univerzity, farmaceutické firmy, vědecko-technologická pracoviště (například NASA) nebo automobilový průmysl.

Ve FEI o sobě tvrdí, že "vyrábí Bentley mezi mikroskopy".

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.